SMS marketing


Čo je sms marketing?


  • Interaktívny marketing založený na prémiových SMS službách je v súčasnosti jedným z najúčinnejších marketingových nástrojov, nakoľko zaručuje priamu a adresnú komunikáciu smerom ku klientovi. Správne zvolená stratégia interaktívneho marketingu vypracovaná našimi odborníkmi má silný potenciál úspechu.
  • Prémiové SMS umožňujú poskytovať platené služby pomocou SMS správy – užívateľ jednoducho pošle SMS v určenom tvare a následne obdrží požadovanú službu.
  • Prémiové SMS majú široké možnosti využitia: SMS voting, zapojenie sa do propagačných súťaží ako aj prihlásenie sa do prémiového klubu.
  • Ďalšou z ponúkaných možností je poskytovanie zábavného obsahu pomocou prémiových SMS. Zábavný obsah ako melódie, zvonenia, tapety na pozadie telefónu sú v dnešnej dobe veľmi populárne, hlavne medzi mladými zákazníkmi.
  • Zabezpečenie platieb pomocou prémiových SMS za produkty a služby je taktiež jednou z činností nachádzajúcich sa v našom portfóliu.
  • Kontakujte nás a požiadajte o cenovú ponuku, okamžite na nej začneme pracovať.
Enter to your FreshMailing account
NOVINKY
09.04.2015
Freshmailing sa zúčastnil 09.04.2015 ako mediálny partner konferencie Marketing Live 2015. Tlačový správu si môžete prečítať tu.
14.11.2012
Ako medialny partner, sme sa zúčastnili na konferencii Daily Web 2012

„Ako začať launch výrobkov či služieb cez internet“ ?

čítajte viac >>>
01.12.2011
Úspešne sme zahájili prechod klientov na novú verziu Freshmailingu. Stará verzia bude naďalej plne podporovaná.
qr
Výber z referencií
a mnoho ďalších
Partneri